Son Dakika

Milli tren nasipse 2019'da raylarda olacak

SATSO Başkanı Kösemusul ve yönetim kurulu üyeleri tarafından, TÜVASAŞ Genel Müdürü Kocaarslan'a ziyaret gerçekleştirildi. Bu ziyarette Kocaarslan 2018 yılında üretimine başlanması beklenen milli trenimizin nasipse 2019 yılında raylarda olmasını hedeflediklerini söyledi.

Milli tren nasipse 2019'da raylarda olacak

Türkiye Vagon Sanayi AŞ (TÜVASAŞGenel Müdürü İlhan Kocaarslan, milli tren projesine ilişkin, "2018’de üretimin başlamasını ve inşallah 2019 yılında da milli trenimizin raylarda olmasını hedefliyoruz." dedi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve yönetim kurulu üyeleri, TÜVASAŞ Genel Müdürü Kocaarslan'ı ziyaret etti.

Koraarslan, Kösemusul ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Yerli ve millileştirme çalışmalarımız hızla devam ediyor. 2018'de üretimin başlamasını ve inşallah 2019 yılında da milli trenimizin raylarda olmasını hedefliyoruz." diye konuştu.

Kocaarslan'a görevinde başarılar dileyen Kösemusul, ekonomik hedeflere her geçen gün daha da yaklaştıklarını vurguladı.

Kösemusul, Sakarya'nın milli üretimler şehri olduğunu ve milli tren üretimi için iş dünyası olarak tüm desteği vereceklerini belirtti.

Yorumlar