Son Dakika

Sakarya’ya yeni cadde

Sakarya’ya yeni cadde

Hatice Kolçak / Özel Haber

Sakarya Serdivan’da, YU Group Gayrimenkul Yatırım - Turkmall Gayrimenkul Yatırım’ın ortaklığı ve Serdivan Belediyesi’nin girişimiyle gerçekleştirilen Cadde 54 projesi, 750 milyon TL yatırım değeri ile hayata geçiyor. Proje 52 dönüm arazi üzerinde 4 katlı bloklarda ofis, studio rezidans, rezidans, çarşı ve cadde mağazalarından oluşuyor.

3.800 TL'den başlayan fiyatlar

Projede lansmana özel studio rezidanslar metrekaresi 3.800 TL’den, ofisler ise 6.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Teslimatlar 2019 yılının ikinci çeyreğinde gerçekleştirilecek.
79 cadde mağazası, 1 adet 78 mağaza içeren çarşı, 470 adet ofis ve rezidans, 450 adet studio rezidans ve yaklaşık 1500 araçlık otoparkın yer alacağı proje hem yatırım hem de oturum amaçlı değerlendirilebilecek.
Lansmana özel cazip fırsatlarla satışa sunulan projede, 36 ay taksite %0 faiz şirket bünyesinde uygulanacak. Cadde 54’te ayrıca, lansman dönemine özel yüzde 10 indirim uygulanırken, ara ödeme seçeneklerinden de faydalanma fırsatı sunulacak.

Sakarya'nın yeni adresi

Toplantıda konuşan Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüboğlu, “Sakarya’nın önde gelen ilçesi olan Serdivan’da yeni bir konsept ile inşa edilen Cadde 54 projesini YU Group ortaklığı ile gerçekleştirdik. Cadde 54 projesi ile bölgeye ticari, ekonomik ve sosyal anlamda önemli bir hizmetin daha kazandırılacağına inanıyoruz. Cadde 54 Sakarya’nın ekonomik ve sosyal yaşamında yepyeni bir adres olacak.” dedi.

2500 kişiye istihdam

YU Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Mekki Özkan “Serdivan hizmet sektöründe gelişen bir merkez. 52 dönüm alanda, 300 metre uzunluğundaki cadde üzerinde meydanlar, sosyal alanlar, yaya yolları, cadde mağazaları, çarşı, ofisler ve bankaların da yer alacağı yeni yaşam alanını Serdivanlıların hizmetine sunuyoruz. Cadde 54’ün bölgenin yeni istihdam alanlarını da arttıracağına inanıyoruz. Cadde 54, 1000 kişiye şantiye döneminde, 2500 kişiye ise açılışı ile istihdam sağlamayı hedefliyor. Ayrıca ilk yıl 12 milyon ziyaretçiye hitap ediyor olacağız. Cadde 54 tamamlandığında, büyüklüğü ve ticari aks özelliği ile sadece Sakarya’ya değil bölgeye hizmet verecek.” diye konuştu.

Yorumlar