Son Dakika

Siz de evinizde insan yapabilirsiniz. İşte pratik insan tarifi!

Bir gazeteci, Twitter denilen insanların birbirine sataştığı web sitesinde, (haşa estağfirullah) “insan yapmayı” tarif etmiş.

Siz de evinizde insan yapabilirsiniz. İşte pratik insan tarifi!

“Bir insan yapacağız, o insanın kalbi Alevilik, damarlarındaki kan Müslümanlık, iskeleti (Kemalizm) vicdanı solculuk olacak.”
Aslına bakarsanız, Fethullahçı ama Kemalist, aynı zamanda solcu ve kenarından PKK’lı ama İrancı ve tabii ki öte yandan ulusalcı olan yeni nesil muhalefet ucubelerini tarif etmiş. Fakat bizim takıldığımız yer Nazi zirvesindeki bu Doktor Frenkeştayn’ların asıl tehlikesi. Naziler de aynen böyle tarif ediyorlar ideal insanı. Bunun için binlerce işkence deneyi bile yaptılar. Bu adamlara dikkat lazım, Suriye’de çok var bunlardan. İnsanları döverek Esed posteri öptürüp, elektrikle değiştirebileceklerini inanıyorlar. Yanlış anlamayın her şey Laikliğin bekası için. Bunlar çocukları bir yere kapatır ideal Kemalist’i yapacağız diye işkence yaparlar dikkat etmek lazım. Gerekiyorsa polisiye tedbirler almak lazım. Sapık dersek ayıp olur diyemiyoruz, mecburen dikkat etmek lazım diye uyarıyoruz.

Yorumlar