Son Dakika

Cimbom sol stoper, Fener sol bek arıyor! Aynı futbolcuya talip oldular

Sol stoper eksiği bulunan Galatasaray ve elinde iki sol bek olmasına rağmen mevkide sıkıntı yaşayan Fenerbahçe, Manchester United ile sözleşmesi sona erecek olan Daley Blind'e talip oldu.

Cimbom sol stoper, Fener sol bek arıyor! Aynı futbolcuya talip oldular

Levent Gültekin / Diriliş Postası

Yaz ayı transfer sezonunda uzun bir süre sol stoper arayan Galatasaray, Barcelona'da oynayan Mathieu ile ilgilenmiş fakat tecrübeli futbolcuyu kadroya katmamıştı.

Maicon - Serdar Aziz ikilisiyle lige fırtına gibi baslayan Galatasaray sol stoper arayışlarına hala devam ediyor. Serdar'ın ters ayakla oynaması sarı kırmızılı ekibi bir hayli zorlarken, Tudor'un henüz üst düzey takımlarla maç yapmaması bu sorunu ötelemiş oluyor.

Sezon sonunda Manchester United ile sözleşmesi sona erecek olan Daley Blind Galatasaray'ın aradığı kan gibi görünüyor. Hem sol stoper hem de sol bek oynama yeteneğine sahip olan Blind, sarı kırmızılı kulübün bir hayli dikkatini çekerken, bu transfer için Fenerbahçe'nin de devreye girmesi iki ezeli takimi karşı karşıya getirdi. İsmail Köybaşı ve Hasan Ali Kaldırım'dan beklenen verimi alamayan Fenerbahçe, Daley Blind'i çok isterken, Menajer Hasan Çetinkaya'nın 27 yasindaki Hollandalı için kolları sıvadığı öğrenildi.

Yorumlar