Son Dakika

Facebook'tan sonra Snapchat'e bir talip daha: Google

Çok uluslu Amerikan anonim şirketi olan Google, Snapchat'i bünyesine katmak için astronomik bir teklifte bulundu. Daha önce Facebook da snapchat'i satın almak için teklif yapmıştı.

Facebook'tan sonra Snapchat'e bir talip daha: Google

Geçtiğimiz yıllarda Mark Zückenberg'in kurduğu Facebook tarafından satın alınmak istenen Snapchat'e çok daha büyük bir talip çıktı. Facebook'un 1 milyar dolarlık teklifini kabul etmeyen sosyal medya devine ünlü arama motoru Google talip oldu. Google'ın Snapchat'e olan teklifi ise Facebook'un teklifinin tam 30 katı: 30 milyar dolar gibi astronomik bir rakam...

Geçtiğimiz yıllarda Facebook tarafından da satın alınmak istenen Snapchat bu kez çok daha büyük bir teklifle karşı karşıya. Business Insider'ın haberine göre Mart ayında halka açılan Snapchat'e yeni bir talip çıktı. 

TEKLİF REDDEDİLDİ

Sosyal medyanın en popüler uygulamalarından birisi olan Snapchat'e Google tarafından tam 30 milyar dolar teklif edildi. Aynı haberde Snapchat'in CEO'su Evan Spiegel'in bu teklifi de reddettiği belirtildi. 

FACEBOOK'UN TEKLİFİ DE GERİ ÇEVİRİLMİŞTİ

Sosyal medya devi Facebook geçtiğimiz yıllarda Snapchat'i bünyesine katmak için 1 milyar dolar teklif etmiş ve red cevabı almıştı. Bunun üzerine teklifini 3 katına çıkarma Facebook yine istediği yanıtı alamamıştı. 

Yorumlar