Son Dakika

İstifa yanıtı: Koltuk sevdasına tutulanların yeri yok

Siyasi geçmişi başarılarla dolu Cumhurbaşkanı Erdoğan karşısında kayıp seçim silsilesine bir yenisini daha eklemeyi başaran Kılıçdaroğlu, "Koltuk sevdasına tutulanların bizim partimizde yeri yoktur." dedi.
İstifa yanıtı: Koltuk sevdasına tutulanların yeri yok

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sonrasında en son referandum başarısıyla yine tarihe geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan karşısında 9. seçim yarışını kaybetme başarısı gösteren CHP'nin vazgeçilmezi Kemal Kılıçdaroğlu ilk defa açıklama yaptı.

KAYBETTİĞİNİ SÖYLEME ERDEMİNİ GÖSTEREMEDİ

Buradaki konuşmasında her lafa girişince iktidara yönelik saldırgan sözler sarf eden Kemal Kılıçdaroğlu kendi mağlubiyet ve ezikliğini ise göremedi, "Bu seçimin tek kaybedeni AK Parti'dir. 7 puan oy kaybetmiştir, parlamentoda çoğunluğu kaybetmiştir" dedi.

İSTİFA İDDİALARINA "KOLTUK SEVDALI" YANIT!

Partisinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin aldığı oy oranından tatmin olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu kendisine yönelik istifa iddialarına ilişkin ise, "Koltuk sevdasına tutulanların bizim partimizde yeri yoktur." ifadesini kullandı.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.