Son Dakika

Mahir Ünal'dan Kılıçdaroğlu'na cevap: Sinirleri bozulmuş

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal kendisine çok sert sözler kullanan seçimlerin yenik şampiyonu Kılıçdaroğlu'na cevap verdi. Ünal, "azıcık özeleştiri" yapsın diyerek Kılıçdaroğlu'na tavsiyede bulundu.
Mahir Ünal'dan Kılıçdaroğlu'na cevap: Sinirleri bozulmuş

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Kendisine yönelik çok sert bir üslupla hakaret eder şekilde sözler sarf eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na şu sözlerle cevap verdi:

Eğer demokrasiye inanmayan birisi varsa o da Kemal Kılıçdaroğlu. Demokrasiye inanıyor olsa sandıkta tecelli eden bu sonuçlara saygılı olur. Kılıçdaroğlu, siyasete, demokrasiye ve seçime saygısı olmadığını bugün göstermiştir. Bu çirkin dilin muhatabı olmayacağız. Bu, sinirleri bozulmuş bir adamın konuşması."

24 Haziran seçimlerini kaybeden ve kayıplar silsilesine bir yenisini ekleyen CHP adına açıklama yapan yenik Genel Başkan Kılıçdaroğlu AK Parti Sözcüsü Ünal'ı çok sert dille eleştirmişti.

BAY KEMAL'E TAVSİYE

Ayrıca Ünal Bay Kemal'e, "AK Parti'nin aldığı oy, Kemal Kılıçdaroğlu'nun rüyasında görse inanamayacağı bir oy oranı. Bence Kemal Kılıçdaroğlu lütfen azıcık özeleştiri, otokritik yapsın, kendini eleştirsin." şeklinde tavsiyede bulundu.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.