Süper Lig'de devre arası transfer çalışmalarını sürdüren Adana Demirspor, Olympique Lyon forması giyen Breyton Fougeu ile 2.5 + 1 yıllık sözleşme imzaladı.
Akdeniz ekibinin sosyal medya hesabından yapılan duyuruda; ''Kulübümüz, Olympique Lyon takımından Breyton Fougeu ile 2.5 + 1 yıllık sözleşme imzalamıştır. Fougeu'a 'Ailemize hoş geldin' diyor; Yukatel Adana Demirsporumuz ile başarılar diliyoruz.'' ifadeleri kullanıldı.
Kulübümüz, Olympique Lyon takımından Breyton Fougeu ile 2.5 + 1 yıllık sözleşme imzalamıştır.
— Yukatel Adana Demirspor (@AdsKulubu) February 1, 2024
Fougeu'a 'Ailemize hoş geldin' diyor; Yukatel Adana Demirsporumuz ile başarılar diliyoruz. pic.twitter.com/RTljwJKYGm
Editör: Çağlar Aslan