Yeni yargı paketinde kadınları ilgilendiren madde! Soyadı kavramı değişiyor… Yeni yargı paketinde kadınları ilgilendiren madde! Soyadı kavramı değişiyor…

Adana’da uyuşturucu satışı yapılan bir eve düzenlenen operasyonda yakalanan 2 kişi tutuklanırken, ikamet içerisinde ruhsatsız tabancalar ve çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.  

  Alınan bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, ‘torbacı’ olarak bilinen uyuşturucu satıcılarına yönelik çalışma yaptı. Yüreğir ilçesi PTT Evleri Mahallesi’nde bir evde uyuşturucu satışı yapıldığını tespit eden ekipler baskın yaptı.  

A W080099 01 

POLİS BASKININDA ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ 

  Baskında Abdülaziz O., Serhan G., Mehmet B., Mustafa E. ile Melisa A. gözaltına alındı. Evde yapılan armada, 339,81 gram metamfetamin, 11 uyuşturucu hap, uyuşturucu madde çoğaltımında kullanıldığı değerlendirilen 815 gram kimyasal madde, 2 hassas terazi ile 2 ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

  Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Abdülaziz O. ile Serhan G. tutuklandı, diğer şüpheliler adli kontrolle serbest bırakıldı.

Kaynak: iha