Perşembe reyting listelerinde üst sıralarda yer bulan Aldatmak dizisi 51. bölümüyle de milyonları ekran başına topladı. Aldatmak son (51.) bölümde Yeşim, Güzide'nin yardımıyla işini baltalayanın kim olduğunu öğrenir. Güzide eski bir dostuna tekrar kollarını açarken Sezai ise acı bir haber alır. Aldatmak son bölüm tamamını izlemek isteyenler için Aldatmak son bölüm izle tek parça (51. bölüm)! ATV ile Aldatmak 51. bölüm izle full HD bilgileri yazımızda...

Aldatmak son bölüm izle tek parça (51. bölüm)! ATV ile Aldatmak 51. bölüm izle full HD!

ALDATMAK SON (51.) BÖLÜM ÖZETİ

Aldatmak son bölümde Can'ın hastanede olmasından dolayı kendini sorumlu tutan Mualla perişandır. Oylum için onu affetmek kolay olmayacaktır. Bu zor anda Oylum'un yanında Kahraman'ı gören Tolga'nın kıskançlığı gittikçe katlanır.

Milletvekili Ölmeztoprak: “Sekizinci yargı paketi yargımızda birçok iyileştirmeyi içinde barındırıyor” Milletvekili Ölmeztoprak: “Sekizinci yargı paketi yargımızda birçok iyileştirmeyi içinde barındırıyor”

son bölümde Yeşim, Güzide'nin yardımıyla işini baltalayanın kim olduğunu öğrenir. Güzide eski bir dostuna tekrar kollarını açarken Sezai acı bir haber alır.

Yenersoy evinden atılan Azra ise beklenmedik bir ittifak kurar. Akli dengesi sınırlarda dolaşan Selin, Oylum ve Tolga'ya karşı sert hamleler yapar. Kurduğu oyunlar Oylum'un hayatını tehlikeye atar.

Yeniden Selin'in yalanlarının hedefi olan Tolga, Oylum'a olan aşkına daha da sıkı sarılır.

Ancak Tolga hayal kurarken Oylum gerçek dünyada yaşamaktadır. Bu dönemde Tolga hayatını zorlaştırırken Oylum ihtiyaç duyduğu desteği Kahraman'dan alır. Selin girdiği bu yolda, şimdiye kadar arkasında duranların desteğini de kaybedecektir.

Editör: Vildan A.