Gökhan Erek / Muhabir

Türkiye’de mahalli seçimlere sayılı günler kaldı. Siyasi partiler, aday belirleme ve tanıtım süreçlerini tamamlamaya devam ediyor. 

GÖZLER MUĞLA’NIN SORUNLARININ ÇÖZÜMÜNE ÇEVRİLDİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7 Ocak’ta Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı’nda Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak bir dönem Cumhuriyet Halk Partisi’nde milletvekilliği yapan Aydın Ayaydın’ı açıkladı. Gözler, Ayaydın’ın Muğla’nın sorunları çözümünde yapacağı çalışmalara ve seçim stratejisine çevrildi.

MHP'de A Takımı belli oldu! MHP'de A Takımı belli oldu!

“AYAYDIN ÇOK TERS ÇIKIŞLAR YAPIYOR!”

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan, bugün kaleme aldığı yazısında Prof. Dr. Ayaydın’ın çok ters çıkışlar yaptığını belirterek, “Milas’ta Mimarlar Odası’nı ziyaret etmiş mesela. ‘Mimarlar Odası sadece mahkeme salonunda karşılaşılan bir STK olmamalı’ demeci vererek. Menteşe’de Şehir Plancıları Odası’na gitmiş. ‘Birlikte çalışacağız’ demeci vererek.” ifadelerini kullandı. 

Ben provokasyonum diye bas bas bağırıyor

DANIŞILAN KURUMLAR HALİNE GELMESİ İYİ BİR ADIM!

Ayaydın’ın, yaptığı ziyaret ve verdiği demecin, Mimarlar ve Şehir Plancıları gibi odaları, dövüş ve çekişme konusu olmaktan çıkarıp, danışılan kurumlar haline gelmesi açısından iyi bir adım olduğunu vurgulayan Ahmet Hakan, sözlerini şu şekilde sonlandırdı, “Dilerim sözler tutulur, dilerim devamı gelir.”

Muhabir: GÖKHAN EREK