Yerli Medya Grubu çatısı altında bulunan Ayrıntılı Haber, “Haberin Aslı” sloganı ile Aslında.com ve Aslında Gazetesi olarak yoluna devam ediyor. 

Aslında.com ve Aslında Gazetesi alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla gündem, siyaset, kültür sanat, spor, teknoloji, dış politika haberleriyle özel haberler ve röportajlar serisiyle siz değerli okuyucularımızın hizmet edecek. Aslında.com ve Aslında Gazetesi bugün yenilenen yüzüyle ve web sitesiyle okuyucuların beğenisine sunuldu.

Aslında Gazetesini bayinizden isteyebilirsiniz…

“Saygıdeğer okurlarımız ve tüm halkımız,

Uzun yıllardır güvenilir ve objektif haberciliğimizle sizlere hizmet veren "Ayrıntılı Haber", bugünden itibaren "Aslında" olarak yoluna devam edecek.

Yenilenen yüzümüzle, dünya ve Türkiye gündeminden, ekonomiye, kültür ve sanattan bilime kadar geniş bir haber yelpazesi sunacak olan "Aslında", tüm okurlarını daha bilinçli ve aydınlatıcı bir haber deneyimi yaşamaya davet ediyor. Yeni gazetemizin ilk sayısını sabırsızlıkla beklediğinizi biliyor, bu yeni yolculukta sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Bugün itibariyle "Aslında" adıyla sizlerle olacağız. Hep birlikte çok daha güzel ve aydınlatıcı günler için...

İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

Saygılarımızla,”

Editör: Nusret Odabaş