İşte Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları;

"Cumhuriyet'in yeni yüzyılında tarihi sorumluluklarımız var. Türkiye seçimsiz döneme girmiştir. Önümüzdeki dönem verimli gelişmelere sahne olmalı. Vatandaşın beklentisi sürdürülebilir hizmettir. Vakit kaybetmeksizin işe koyulmalıyız.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi siyasi ve stratejik kuvvetimiz. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini sorgulayan, karalayan çevrelerin korkusu uyanan devin ayağa kalkması, küresel hadiselerde sözü geçen bir Türkiye doğuşudur. Doğum sancılı olsa da lider ülke Türkiye'dir. 

"İSRAİL SOYKIRIM SUÇU İŞLİYOR"
Gazze'de korkunç bir trajedi yaşanmaktadır.

İsrail Gazze'de soykırım suçu işliyor.

İsrail’in Gazze’de işlemiş olduğu soykırım suçunun takipçisi Türkiye’dir.

BM reforma tabi tutulmalı. BM, Filistin meselesinin çözümünde acz içerisinde. Konsey, Gazze'de barışı sağlamaktan çok uzaktır.

"NETANYAHU LAHEY'DE YARGILANACAKTIR"
Netanyahu Lahey'de yargılanacaktır. Bu cani görevden uzaklaştırılmalıdır.

EKREM İMAMOĞLU'NA TEPKİ
PKK'ya terör örgütü diyemeyen, İBB Başkanı'nın Hamas'a terör örgütü yaftası yapıştırması, Siyonizmin değirmenine su taşımaktır. İBB Başkanı küresel emperyalizmin kanlı yüzlerine alın beni tepe tepe kullanın mesajı vermiştir. Kulun bir hesabı olabilir, ama Allah'ın da bir hesabı vardır.

Hamas’a terör örgütü demek, Gazze’ye sırt dönmektir.

Kalkınma Yolu Projesi’nin devreye girmesiyle bölgemiz huzur ve refaha kavuşacaktır."

İpleri dolanan yamaç paraşütleri yere çakıldı: 1 ölü, 2 yaralı İpleri dolanan yamaç paraşütleri yere çakıldı: 1 ölü, 2 yaralı


 

Editör: Nusret Odabaş