Trabzonspor'dan transfer şov! Ozan Tufan bitti, Cihan Çanak bitiyor Trabzonspor'dan transfer şov! Ozan Tufan bitti, Cihan Çanak bitiyor

Tüm odağını 23 Mayıs Perşembe günü Trabzonspor ile oynanacak olan Türkiye Kupası finaline çeviren Beşiktaş'ta transfer çalışmaları da devam ediyor. Bu sezon Heidenheim ile muhteşem bir performans koyan Niklas Beste'nin menajeri ile İstanbul'da görüşme gerçekleştiren Kartal, 25 yaşındaki oyuncuyla her konuda anlaşmaya vardı.

Pazarlıklar sürüyor 

Piyasa değeri 15 milyon avro olarak gözüken Beste'nin kulübüyle olan sözleşmesinin Haziran 2025'te sona erecek olması Alman ekibinin pazarlıkta elini zayıflatıyor. Beşiktaş, Heidenheim'ın istediği yüksek bedeli düşürmek için yoğun çaba sarf ederken, Almanlar ise Avrupa'da başka takımlarında ilgilendiği oyuncusunu satma konusunda acele etmiyor.

Skorer kanat

Kırmızı-lacivertli forma ile bu sezon 32 resmi maça çıkan Beste, 8 gol ve 12 asist yaparak bu sezonu 8. bitirme başarısı gösteren takımının 20 golüne direkt katkı yaptı. Sol bekte de forma giyebilen başarılı futbolcu, frikik kullanma becerisiyle de ön plana çıkıyor.

Editör: İbrahim Demir