Son dakika Beşiktaş haberleri... Başı sakatlıklarla dertte olan Beşiktaş’ta birçok iddia gündemde.

18 yıl sonra yuvaya dönen teknik direktör Rıza Çalımbay “Aşırı bir yükleme oldu herhalde” derken, Burak Yılmaz dönemini kast etti.

Kulübün her açıklamasında “Uyluk arka adalede gerilme ve kanama&ödem” ifadesi kullanılıyor. Yılmaz’ın isteğiyle yardımcı antrenörlüğe getirilen Hari Vukas’la atletik performans antrenörü Toni Modric’in idman metotları yeniden tartışmaya açıldı. Ancak Ümraniye’den çıkan iddia, Afrika Uluslar Kupası’na gideceklerin isteksiz tavırları ve türlü bahaneleri...

Pınar Karşıyaka'dan evinde farklı galibiyet Pınar Karşıyaka'dan evinde farklı galibiyet

Mazeretleri var

Başta Aboubakar olmak üzere, milli takımlarına çağrılırlarsa 8 siyah-beyazlı oyuncu turnuvaya katılacak. Aboubakar ve Onana (Kamerun), Amartey (Gana), Masuaku ve Muleka (Demokratik Kongo Cumhuriyeti), Colley (Gambiya), Ghezzal (Cezayir) ile ev sahibi Fildişi Sahili’nin stoperi Bailly de dev futbol şöleninde boy gösterebilir. 13 Ocak 2024’teki organizasyondan önce kamplar erkene alınsa da gruplarda elenenler 11 Şubat’ı beklemeyecek. Aboubakar, Bailly ve Masuaku dahil, Afrikalı birçok ismin sıkça sağlık mazereti üretmesi tesislerde Afrika Kupası’na bağlanıyor.

Kaynak: Haber Merkezi