Türkiye'yi tercih eden Can Uzun kimdir? Dünya devleri genç yıldızın peşinde! Can Uzun kaç yaşında ve kaç gol attı? Türkiye'yi tercih eden Can Uzun kimdir? Dünya devleri genç yıldızın peşinde! Can Uzun kaç yaşında ve kaç gol attı?

 Süper Lig'in 24. haftasında Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda İstanbulspor'u 2-0 yenen RAMS Başakşehir'in teknik direktörü Çağdaş Atan açıklamlarda bulundu. 

Karşılaşmayı değerlendiren Atan, "Çok yüksek konsantrasyonla oynamamız, topu kaybettikten sonra iyi reaksiyon vermemiz, hem bireysel performansları hem de hücum setlerini yerine getirmemiz gereken bir maç oynayacağımızı biliyorduk. Oyuncularıma plana sadık kaldıkları ve yüksek konsantrasyonla oynadıkları için teşekkür ediyorum. Osman hoca ve İstanbulspor, saygıyı hak ediyor. Trabzonspor maçından sonra bazı takımların canını yakacaklarını düşünüyorduk. Öyle de oldu. Bugün zor bir rakiple ciddi bir maç oynadık. Kazanarak yolumuza devam ediyoruz." diye konuştu.

Atan, Galatasaray'a dönmesi gündemde olan Fransız futbolcu Leo Dubois'yı bırakmayı düşünmediklerini söyledi. Atan, "Devre arasında onun yerini doldurmamız mümkün değil" dedi.

Editör: Çağlar Aslan