İş dünyasında ve sivil toplum kuruluşlarında önemli başarılara imza atan Ceren Kumbasar, Ankara'da doğdu. Marmara Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünden mezun olan Kumbasar, inşaat sektöründe kariyerine başlamış, Soyak, Sinpaş ve Ağaoğlu gibi önde gelen şirketlerde çeşitli yönetici pozisyonlarında bulunmuştur.

Ceren Kumbasar Kimdir, Ne İş Yapıyor?

Kumbasar, Cube İstanbul Danışmanlık Firması'nın kurucusu ve başkanı olarak bilinmektedir. Stratejik pazarlama, konsept ve satış üzerine uzmanlaşan Ceren Kumbasar, yabancı yatırımcılara danışmanlık hizmeti de sağlamıştır. Ayrıca aynı alanda çeşitli eğitim programları düzenlemiştir.

Antik Yunan destanından ilham alan futbol formaları ilham veriyor Antik Yunan destanından ilham alan futbol formaları ilham veriyor

İstanbul Genç Girişimciler Derneği, Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) ve Hür İşadamları ve Sanayiciler Derneği (HÜRSİAD) gibi kuruluşların üyesi olan Kumbasar, ayrıca Hürriyet, Cumhuriyet ve Vatan gibi gazetelerde köşe yazarıdır. Bununla beraber İngilizce ile Fransızca bilmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi