Tuğçe Huy - Muhabir 

Günlük yaşamda kıyafet seçiminde dikkat edilen renk, desen ve kesimlerin yanı sıra, aksesuarların da cilt tonuna uygun olması stilinizi tamamlamada büyük rol oynar. Cilt tonunuzu belirleyip buna uygun aksesuarlar seçmek, görünümünüzü ön plana çıkarmak ve özgüveninizi artırmak için harika bir yoldur. Soğuk, sıcak ve nötr alt tonlara göre doğru aksesuar seçimiyle tarzınızı nasıl zenginleştirebileceğinizi keşfedin.

Soğuk Alt Tonu:

Soğuk alt tonlu ciltler için pembe alt tonları ve mavi bazlı renkler tercih edilmelidir. Gümüş aksesuarlar, bu cilt tonuna mükemmel bir tamamlayıcı oluştururken, mavi, lacivert, mor gibi renkler de tercih edilebilir.

Cilt Tonuna Göre Aksesuar Seçimi İşte Stilinizi Tamamlayan Detaylar 3

Sıcak Alt Tonu:

Sıcak alt tonlu ciltler için sarı alt tonlu renkler idealdir. Altın aksesuarlar, kıyafetleri zenginleştirirken, hardal, kırmızı, yeşil gibi sıcak tonlarda tercihler yapılabilir.

Nötr Alt Tonu:

Oltaya yavru köpekbalığı takıldı Oltaya yavru köpekbalığı takıldı

Nötr alt tonuna sahip olanlar için renk seçenekleri oldukça geniştir. Hem sıcak hem soğuk tonları barındıran cilt tonlarına uygun neredeyse her renk aksesuar tercih edilebilir. Bu da tercih özgürlüğü sunar ve her türlü tarza uyum sağlar.

Cilt Tonuna Göre Aksesuar Seçimi İşte Stilinizi Tamamlayan Detaylar

Cilt tonunuza uygun aksesuar seçimi, tarzınızı tamamlarken özgüveninizi de artırabilir. Ünlülerin tercihleri de bu noktada ilham verici olabilir. Her cilt tonuna uygun aksesuarlarla tarzınızı daha da öne çıkarabilirsiniz.

Editör: Tuğçe Huy