Aydın'ın Didim ilçesinde çalıştığı kuaförün önünden bir taksi ile kaçırıldığı iddia edilen 17 yaşındaki G.N.S. isimli genç kız, gizlice ailesine ulaşarak "Beni az önce kaçırdılar, bir depoda tutuyorlar" dedi ve yardım istedi. Polis, ailenin ihbarı üzerine seferber oldu.

POLİS GENÇ KIZI BULMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI

Bir kuaförde çalışan G.N.S., iddiaya göre, çalıştığı iş yerinin önüne yanaşan ve henüz plakası belirlenemeyen bir taksideki şüpheli ya da şüpheliler tarafından zorla alıkonuldu. Bir süre sonra gizli gizli annesini telefonla arayan G.N.S., "Beni az önce kaçırdılar, bir depoda tutuyorlar" diyerek korkuyla yardım istedi.

Kızlarının kaçırıldığını öğrenen aile, Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gidip, ihbarda bulundu. Aile, kızının hayatından endişe ettiklerini belirtirken, ihbar üzerine harekete geçen polis, genç kızı bulmak için çalışma başlattı.

Kurtulmuş: Büyük Çerkes Sürgünü'nü unutmadık ve unutturmayacağız Kurtulmuş: Büyük Çerkes Sürgünü'nü unutmadık ve unutturmayacağız

“TELEFON KESİLDİ”

Genç kızın babası S.S., "Kızım G., bugün saat 18.00 sıralarında çalıştığı kuaförün önünde zorla bir taksiye bindirilerek kaçırıldı. Bir süre sonra annesini gizlice telefonla arayarak, 'Beni az önce kaçırdılar. Bir depoda tutuyorlar' diye yardım istiyor. Daha sonra telefon kesiliyor. Kendisinden haber alamayınca polise şikayette bulunduk. Polis çevredeki güvenlik kameralarını inceliyor. Kızımın hayatından endişe ediyoruz. Bir an önce bulunması istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Editör: Berfin Bitirim