Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

ABD sırtını dönünce PKK Esed’den medet umuyor

ABD, terör örgütü YPG/PKK’ya sırt çevirince teröristler, Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna yönelik operasyona karşı yüzlerini katil Esed rejimine çevirdi.

ABD sırtını dönünce PKK Esed’den medet umuyor

Terör örgütü YPG/PKK’nın paravanı SDG’nin sözde komutanı Mazlum Abdi adını da kullanan Şahin Cilo, Fırat’ın doğusuna askeri operasyon hazırlıklarını tamamlayan Türkiye’ye karşı savaşmak için Katil Esed ile ortaklık yapmayı düşündüklerini belirtti.

Terör örgütü YPG/PKK, Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna operasyon hazırlıklarını tamamlaması ve ABD güçlerinin de sınır hattından çekilmeye başlaması üzerine, katil Esed rejimi ile yakınlaşmaya ve iş birliği arayışına yöneldi.

PKK’DAN KİRLİ ORTAKLI KURMA ÇABASI

YPG/PKK’ya ait olduğu bilinen web sitelerine göre, Şahin Cilo isimli terörist, Türkiye’ye karşı savaşmak için katil Esed ile ortaklık kurmayı düşündüklerini söyledi.

Terör örgütü böylece rejimin resmi kalkanını kullanarak Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna geçmesini engellemeyi ve işgalini sürdürmeyi planlıyor.

YPG/PKK, geçen yıl da Türkiye’nin düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı sırasında rejimle Afrin’e girmesi için görüşmeler yapmıştı ancak sonuç alamamıştı.

Kaynak : AA