Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Alçak Wilders’tan hadsiz paylaşım!

Hollanda'da ırkçı ana muhalefet lideri Geert Wilders, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda batan bir gemiyi Türkiye'ye benzetme hadsizliğini göstererek, "Güle güle, Türkiye'yi NATO'dan atın!" ifadesini kullandı. 

Alçak Wilders'tan hadsiz paylaşım!

Hollanda’da ana muhalefetteki ırkçı Özgürlük Partisi (PVV) lideri Geert Wilders, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Paylaşımında batan bir gemiye Türkiye yakıştırması yapan ve Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı etiketleyen Alçak Wilders, “Güle güle. Türkiye’yi NATO’dan atın” ifadelerini kullandı.

Kaynak : AA

Yorumlar (3 Yorum)

 • Avatar

  Göktürk

  Türkiye nato dısında kaldığında bunun zararı en fazla AB ülkelerine olacak.bu zarar maddi zarar olacak.askeri ve operasyonel zarar ise abd nin olacak. natodan derhal cıkılmalı.doğu bloğu kurulmalı

 • Avatar

  hunkartensi

  Hollanda yı Nato dan atarlar Türkiye yi atmazlar nedeni de Türkiye tamda kesişme noktasında bir ülke Türkiye yi yanına çeken gücüne güç katar Nato dan veya AB den uzaklaştırmak Türkiye için sorun değil ama bir daha ne Nato nede AB Asya da operasyon yapabilir İsrail kavgalı dahi olsa Türkiye olmadan yapamaz elinde sonunda bir açığını bulacaklardır ki buda İsrail in en korktuğu şey AB hadi Türk askeri Agik e katılmasın desin artık neden bukadar palavra atacaklarına Türk askeri Agik e alınmasın ope

 • Avatar

  Mehmet selim polat

  Türkiye natodan ayrılsa daha güçlü olur yeterki akmhp ve chp,hdp,gündem olmasın.tarihe karışsın.

Yorumları Gör (3 Yorum)