Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Barış Pınarı Harekatı’na karşı olan terör sevicilerinden Filistin yalanı

Amerika'nın ve İsrail'in kuklası Arap Birliği’nin Barış Pınarı Harekatı’nı kınayan açıklamasından sonra “Filistin harekata karşı” yalanı sosyal medyada ve bazı gazetelerde yer alırken, Filistin İslami Hareketi Başkanı Salah’ın harekata olan desteği yapılan kara propagandayı boşa çıkardı.

Barış Pınarı Harekatı’na karşı olan terör sevicilerinden Filistin yalanı

Türkiye’nin Fırat’ın doğusunda Barış Pınarı Harekatı’nı başlatmasının ardından Suriye’de barışın ve güvenliğin sağlanmasını istemeyen ideolojiler art arda açıklama yapmaya başladı. ABD Başkanı Trump’ın çelişkili birçok açıklamasını İran, Japonya, Kanada, Ermenistan, Ürdün, Belarus, Estonya ve İtalya operasyonu sözde kınama açıklamalarıyla takip etti.

Son olarak Mısır’daki yönetimi darbeyle ele geçiren Sisi yönetimi Avrupa ve Amerika’nın Orta Doğu’daki maşası olan Apar Birliği’ni “Barış Pınarı Harekatı”nın başlamasının ardından acil olarak toplama çağrısında bulundu.

Arap Birliği Genel Sekreteri Hüsam Zeki’nin yayınladığı, Suriye’deki güvenliğin ve barışın tesis edilmesinde gösterilen çabanın karşısında olduklarını belirten yazılı açıklamada Barış Pınarı Harekatı eleştirildi.

FİLİSTİN’İ ALGI OPERASYONLARINA KULLANANLARA SALAH’TAN CEVAP

Arap Birliği’nin yayınladığı yazılı açıklamanın ardından Filistin üzerinden kara propaganda çalışmaları yürüten yayın organları “Filistin, Barış Pınarı Harekatı’na karşı” algısı üretme çabasına girdi.

Filistin davasına ve şuuruna sahip olmayan bu ideolojilere karşı Filistin İslami Hareketi Başkanı Raid Salah, abluka altındaki Filistinliler adına Barış Pınarı Harekatı’nı Twitter hesabından yaptığı açıklamaya destek verdiğini açıkladı.

Filistin İslami Hareketi Başkanı Raid Salah,  “Türkiye’yi kınayan Arap Birliği ile ilgili Amerika’nın ve İsrail’in kuklası Arap Birliğini tanımıyoruz” dedi.

Ayrıca harekata katılan Mehmetçiği ve Suriye Milli Ordu’yu da “Barış Pınarı Hareketine katılan aslanların gazası mübarek olsun” diyerek övdü.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri

Yorumlar (1 Yorum)

  • Avatar

    tamer

    Bugun destek olmassak yarın yalan oluruz TAM DESTEK HEP DESTEK

Yorumları Gör (1 Yorum)