Son Dakika

Epstein villasında Bill Clinton'nın kadın elbisesiyle çekilmiş fotoğrafı bulundu

Dört gün önce Manhattan Metropolitan Merkez Hapishanesi'nde ölü olarak bulunan; cinsel istismar ve fuhuş ağı oluşturmaktan tutuklu ABD'li milyarder Jeffrey Epstein'in villasında ABD'nin eski başkanlarından Bill Clinton'un kadın elbiseleri içinde çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.
Epstein villasında Bill Clinton'nın kadın elbisesiyle çekilmiş fotoğrafı bulundu Twitter

ABD'de kız çocuklarına yönelik cinsel istismar ve fuhuş ağı oluşturmaktan suçlu bulunan ve tutuklanarak Mahattan Metropolitan Merkez Hapishanesi'ne gönderilen ABD'li milyarder Jeffrey Epstein, dört gün önce hücresinde ölü olarak bulundu.

Bu gelişmelerinden ardından ise ortaya çıkan haberlerde, Epstein'in villasında çekilen bir görüntü gündeme oturdu. ABD'nin 42'nci devlet başkanı olan Bill Clinton'nın söz konusu istismarcının villasında kadın elbiseleri içinde çekilmiş bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Öte yandan fotoğrafın çekildiği villadaki halının üzerinde Oval Ofis'te bulunan başkanlık armasının yer alması dikkati çekti.

Pedofili ve eşcinsel ağı deşifre edecekti

Ölümünden birkaç hafta  önce hücresinde gardiyanlarca baygın halde bulunan Epstein'in vücudundaki yaralardan ve çürük izlerinden intihara teşebbüs ettiği ya da diğer mahkumların saldırısına uğradığı yönünde iddialar ortaya atılmıtı.

Yaşananlara istinaden ise Epstein'in hayati tehlikesi olduğu ve diğer mahkumlarca infaz edileceği yönünde iddialar ortaya atılmıştı.

Öne sürülen iddiaların dayanağı ise; Epstein'in tehlikeli bir pedofili ve eşcinsel ağının sırlarını deşifre edeceği olmuştu.

Epstein'in ölümünün henüz intihar mı infaz mı olduğu ise bilinmiyor. Öte yandan Clinton'nın Epstein'in villasında kadın elbiseleriyle vermiş olduğu poz da kafaları karıştıran bir diğer gelişme oldu.

66 yaşındaki Jeffrey Epstein, en küçüğü 14 olmak üzere 18 yaş altındaki onlarca kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmak ve fuhuş ağı oluşturmak suçlamalarıyla tutuklanmıştı.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.