Son Dakika

Gazze'deki katliamı İsrailliler de protesto etti!

Siyonist İsrail askerlerinin Gazze'deki katliamını protesto etmek amacıyla binlerce Tel Avivli sokağa döküldü.Tel Aviv’de caddelere çıkıp gösteri yapan halka polis müdahalede bulundu.

Gazze'deki katliamı İsrailliler de protesto etti!

ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü Filistin işgalcisi İsrail'in başkenti olarak tanımasının ardından dün Tel Aviv'deki büyükelçiliğini Kudüs'e taşıması bölgede gerilimi artırdı. ABD'nin skandal kararırını protesto etmek amacıyla Gazze Şeridi'nde gösteriler düzenleyen Filistinlilere işgalci İsrail askerleri tarafından ateş açılması sonucu 62 Filistinli şehit oldu.

Siyonist İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki terörü başkent Tel Aviv'de protesto edildi. 62 Filistinlinin şehit edildiği saldırılar için caddelere çıkıp, sokakları kapatan yüzlerce Tel Avivli, ellerinde üzerinde "Gerçek mermi kullanmayı bırak" pankartları taşıdı ve "Araplar ve Yahudiler düşman olmayı reddediyor" sloganları attı.

İSRAİL BASINI GÖRMEDİ

Tel Aviv'de caddelere çıkıp trafiği kapatan yüzlerce Tel Avivli, ellerinde üzerinde "Gerçek mermi kullanmayı bırak" pankartları taşıdı ve "Araplar ve Yahudiler düşman olmayı reddediyor" sloganları attı.

Tel Aviv'de İsrail yönetimine karşı yapılan gösterileri bir grup sol görüşlü aktivist örgütler düzenledi. Gösteriyi düzenleyen örgütler, ölen Filistinlilerin silahsız gençler olduğuna vurgu yaptı.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.