Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İngiliz Times, yine Erdoğan’a saldırdı

İngiliz Times, yine Erdoğan’a saldırdı

Erdoğan düşmanlığı, Türkiye’ye yönelik iftira ve algı haberleri, ülkemiz siyasetine duyduğu derin ilgi ve alaka ile hafızalarda yer edinen İngiliz Times gazetesi, kısa süren suskunluğunu bozarak son 2 yıldır değişmeyen hedefi Erdoğan’ı yeniden gündemine aldı ve teröre karşı yürütülen operasyonlarda ölenler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sorumlu tuttu.
İngiltere’de yayın yapan Times gazetesinde, Hannah Lucinda Smith imzalı yayınlanan haberde Diyarbakır’ın Sur ilçesinde yaşanan izlenimler aktarıldı.

TÜRKİYE’Yİ SUÇLADI

“PKK’nın ölü bedenlerinin olması Erdoğan’ın yüzünden” manşetiyle okuyuculara duyurulan haberde, sivillerin çapraz ateşte olduğu iddia edilerek Türkiye açıkca suçlandı.
Times’ın haberinde şu ifadeler de yerini aldı; “Suriye ve Irak’ta Kürt davasının canlanması, Türkiye’de yazın terör saldırıları olması ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın artan hakimiyeti, 2013 yılına kadar sona erdiği düşünülen çatışmayı yeniden ateşledi.”
Gazetenin haberinde saldırılarıyla sivilleri katleden terör örgütü PKK aleyhinde hiçbir ifade kullanılmadığı da dikkatlerden kaçmadı.

Etiketler
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!