Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İşgalci İsrail askerleri hem yaraladı hem eğlendi!

Filistin topraklarını işgal eden Siyonist İsrail'in savaş suçlusu askerleri evlerine Yahudilerin yerleştirilmesini protesto eden Filistinli halkı gerçek mermilerle hedef aldı. İşgalci askerler protestocuları hedef alırken birbirlerini alkışlayıp gülüp eğlendikleri dikkatlerden kaçmadı. Uluslararası toplum ise gerçekleştirilen zulme sessiz...

İşgalci İsrail askerleri hem yaraladı hem eğlendi!

İşgal altındaki Batı Şeria’nın Ramallah kentinde Yahudi yerleşim birimlerine karşı düzenlenen gösterilerde Filistinlileri gerçek mermi ile hedef alan İsrail askerlerinin “kanlı eğlencesi” kameralara yansıdı.

İsrail’in Batı Şeria’da inşa ettiği yasa dışı Yahudi yerleşim birimlerini protesto etmek isteyen Filistinliler, Ramallah kentine bağlı Kefr Malik beldesinde gösteri düzenledi.

İsrail güçleri, göstericileri dağıtmak için göz yaşartıcı gaz ile gerçek ve plastik mermi kullandı. Göstericiler, müdahaleye sapanla taş atarak karşılık verdi.

AA Kameramanı Hişam Ebu Şakra, aynı gösteride Filistinlileri hedef alırken eğlenen İsrail askerlerini görüntüledi.

Görüntülerde, 6 İsrail askerinin gerçek mermi ile hedef aldığı Filistinli göstericiyi yaralayan askeri alkışlamaları, gülmeleri ve birbirlerine sarılmaları dikkati çekiyor.

Aynı görüntülerde, yaralanan Filistinlinin ayağından vurulması ve diğer göstericiler tarafından ambulansa nakledilmesi de görülüyor.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!