Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İşgalci İsrail yalanlarla Müslüman katline devam ediyor

İsrail güçleri, işgal altındaki Kudüs'ün doğusunda bir Filistinliyi daha şehit şehit etti. Yapılan açıklamada cinayete yine bildik bir kılıf uydurularak Filistinli gencin polise bıçakla saldırdığı yalanı ortaya atıldı.

İşgalci İsrail yalanlarla Müslüman katline devam ediyor

Terör devleti İsrail, Müslüman cinayetlerine devam ediyor. İsrail polisi, işgal altındaki Kudüs’ün doğusunda bir Filistinliyi daha şehit şehit etti.

HEP AYNI SENARYO

Olaya ilişkin polisten yapılan yazılı açıklamada, şehit edilen Filistinlinin aracını kontrol noktasında bekleyen bir İsrail polisinin üzerine sürdüğü ve sonrasında bıçakladığı öne sürüldü. Açıklamada, saldırıya uğradığı iddia edilen İsrail polisinin hafif şekilde yaralandığı, vurulan Filistinlinin ise hayatını kaybettiği ifade edildi.

İsrail polisi, şehit edilen Filistinlinin kimliğine ilişkin henüz açıklama yapmadı. Daha önce işlenen cinayetlerde öne sürülen benzer hikayelerde olduğu gibi bu hikayede de herhangi bir kanıt sunulmadı.