Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Kazandıkları para dudak uçuklattı! Avengers Endgame oyuncuları ne kadar kazandı?

Kazandıkları para dudak uçuklattı! Avengers Endgame oyuncuları ne kadar kazandı?

Yalnızca gösterim sırasında değil, ön gösterim satışları sırasında bile rekorlar kıran Avengers Endgame, 2,77 milyar dolarlık hasılatı ile oldukça dikkat çekmişti. Filmin hasılatının bu kadar yüksek olması, bazı kişilerin akıllarında oyuncuların ne kadar kazandığı sorusunu ortaya çıkardı. Forbes tarafından yapılan araştırma, oyuncuların filmden ne kadar kazandığını ortaya koydu.

Peki, oyuncular gişe rekoru kıran filmden ne kadar kazandı?

Oyuncuların bu yıl içerisinde Marvel dışı da dahil olmak üzere bütün kazançlarını açıklayan Forbes, pek çok kişinin ilgisini çekti. Thor’u canlandıran Chris Hemsworth 76,4 milyon dolar ile ilk sırada olsa da, Avengers Endgame filminden en çok kazanan aktör Iron Man’i canlandıran Robert Downey Jr oldu.

Geçtiğimiz sene film için aldığı ön ücret ile birlikte Avengers Endgame’den 75 milyon dolar kazanan Downey Jr, diğer pek çok Marvel filminde de en çok kazanan aktör olarak ön plana çıkıyor. Daha önceden katıldığı Spider Man Homecoming filminde üç günlük çekim yapan JR, aldığı 5 milyon dolarlık ücret ile de adından çokça söz ettirmişti.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri