Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Koronavirüsü fırsat bilen Yunan, salgın sürecinde bin 80 göçmeni ölüme terk etti!

Yunanistan, salgın sürecinde de göçmenlere saldırmaya devam etti. Yunan güçleri 97 günde bin 80 umut yolcusunu ölüme terk ederek Türk kara sularına itti.

Koronavirüsü fırsat bilen Yunan, salgın sürecinde bin 80 göçmeni ölüme terk etti!

Yunanistan, salgın sürecinde de göçmenlere yönelik sert tutumunu sürdürmeye devam etti. Yunan güçleri 97 günde bin 80 göçmeni ölüme terk ederek Türk kara sularına gönderdi. Türkiye ise göçmenlere yönelik tüm saldırılara karşı teyakkuzda kalarak onları mavi sularda yalnız bırakmadı.

Suriye’deki zulüm ve katliamdan nedeniyle göçe zorlanan göçmenlerin, Avrupa’ya gitmek için verdiği mücadele koronavirüs salgını sürecinde de devam etti.

KORONAYI FIRSATA ÇEVİRDİLER!

Dünya kamuoyunun gözü önünde insan haklarını ihlal ederek göçmenleri sınırlarına sokmayan Yunanistan, bu süreçte dikkatlerin pandemiye çevrilmesini de fırsat bilerek insanlık dışı müdahalelerini sertleştirdi.

Yunanistan bu kez koronavirüs salgınını bahane ederek 97 günde bin 80 göçmeni Türk kara sularına gönderdi.

SURİYE’Yİ ARATMIYORLAR

Suriye’deki yıllardır süren insani krizin farklı bir boyutu da Yunanistan’ın deniz ve kara sularında yaşanmaya devam ediyor.

Haziran ayının ilk 5 gününde 295 göçmenin Türk kara sularına gönderildiği öğrenildi. Koronavirüs salgını sürecinde Mart ayında 66, Nisan’da 165 ve Mayıs’ta 554 göçmen Yunan kara ve deniz sınırlarından sürüldü.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri