Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

ÖSO komutanı Yasir: Türk bayrağını taşımaktan gurur duyuyorum

ÖSO komutanı Yasir: Türk bayrağını taşımaktan gurur duyuyorum

Afrin’in terör unsurlarından temizlenmesi amacıyla başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nda 4 kez vurulmasına rağmen TSK ile teröristlere karşı mücadelesine devam eden, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın övgüyle bahsettiği ÖSO komutanı Yasir Abdurrahim, Türk askerleri sayesinde bölgeyi teröristlerden temizlediklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mazlumun yanında olduğunu belirten Yasir, Türk bayrağını göğsünde gururla taşıdığını ifade etti.

Türkiye için cepheye koştum

Türkiye sevgisi ile büyüdüğünü ve Türk askerleri ile omuz omuza görev yapmaktan gurur duyduğunu söyleyen Yasir Abdurrahimn, varlıklı bir aileden gelmesine rağmen, ülkesi ve Türkiye için cepheye koştuğunu ve göğsünde Türk bayrağını gururla taşıdığını belirtti.

4 kere yaralandım, tekrar cepheye koştum

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisinden sık sık bahsetmesinin gurur verdiğini ifade eden Yasir Abdurrahim, “Özgür Suriye Ordusuna, Türk Silahlı Kuvvetlerine teşekkür ederim. Şehitlerimizin ailelerine Allah’tan rahmet diliyorum. Türk Silahlı Kuvvetlerinden şehit olanların ailelerine başsağlığı diliyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bize destek verdiği için, Suriye halkını mülteci olarak kabul ettiği için, beni dile getirdiği için teşekkür ederim. Türk Silahlı Kuvvetleri bizimle beraber oldu, malzemesini bizimle paylaştı. Türk askerleri bizimle birlikte savaştı. Ben 4 kere yaralandım, tekrar cepheye koştum” diye konuştu.