Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Paşinyan’a muhaliflerden tehdit: Anlaşmayı kabul edersen ülkeye giremezsin!

Ermenistan’da muhalifler, Rusya'da Putin ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile bir araya gelecek olan Ermenistan Başbakanı Paşinyan’ı tehdit etti. Paşinyan’ın Rusya’ya hareketini engellemeye çalışan muhalifler, Paşinyan’a "Aliyev'in anlaşmasını onaylarsan ülkeye giremezsin" dedi.

Paşinyan'a muhaliflerden tehdit: Anlaşmayı kabul edersen ülkeye giremezsin!

Ermenistan’da muhalifler, Rusya Devlet Başkanı Putin ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüşmek üzere Rusya’ya gidecek olan Ermenistan Başbakan Nikol Paşinyan’ı tehdit etti.

Paşinyan’ın Rusya’ya hareketi öncesi bir miting düzenleyen muhalifler, “Paşinyan yasadışı bir lider, Ermenistan’ı temsil etmiyor ve imzalayacağı belgelerin yasal bir gücü olmayacak. Eğer Moskova’da herhangi bir belge imzalarsa Ermenistan hava sahası onun için kapatılacaktır” dedi.

PAŞİNYAN’IN YOLUNU KESTİLER 

Göstericiler ayrıca, Rusya’ya uçmak üzere Zvartnots Havalimanı’na hareket eden Paşinyan’ı engellemek için havalimanı yolunu kesmeye çalıştı. Ermeni güvenlik güçlerinin göstericilere dağıtmasının ardından yol açılırken, çıkan olaylarda gözaltıların olduğu bildirildi.