Son Dakika

Rusya'dan açıklama: Erdoğan'ın ABD'nin baskısı karşısındaki sıkı duruşunu memnuniyetle karşılıyoruz

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ABD'nin eşi görülmemiş baskısına karşı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sıkı duruşunu Rusya'nın memnuniyetle karşıladığını açıkladı.
Rusya'dan açıklama: Erdoğan'ın ABD'nin baskısı karşısındaki sıkı duruşunu memnuniyetle karşılıyoruz

ABD’nin Türkiye’ye benzeri görülmemiş baskı yaptığını belirten Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu baskıya karşı sıkı duruşunu memnuniyetle karşıladığını ifade etti.
Sputnik'in haberine göre Rossiya-1 televizyonunda yayınlanan bir programda konuşan Peskov, Moskova’nın ABD’nin Türkiye’ye benzeri görülmemiş baskısına karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sıkı duruşunu memnuniyetle karşıladığını söyledi.

"BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ BASKI"

Peskov, “Prensipte egemen olarak, bağımsız bir şekilde hareket edebilen ülkelerin sayısı parmakla sayılacak kadar az. Rusya da, Türkiye de bu ülkeler kategorisinde yer alıyor. Gerçekten de benzeri görülmemiş bir baskı yapılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeterince sıkı ve otoriter duruşunu memnuniyetle karşılıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Bilal Putin'de şu sputnik denen haber sitesindeki fetöcü ve abd uşaklarını temizlese daha güzel olacak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.