Son Dakika

Şarkı söyleyerek öğrencisinin saçını kesen öğretmen tutuklandı

ABD'nin California eyaletinde öğrencisinin saçını "Star Spangled Banner" şarkısı eşliğinde zorla kesen öğretmen Gieszinger tutuklandı.
Şarkı söyleyerek öğrencisinin saçını kesen öğretmen tutuklandı

KFSN-TV'nin haberine göre, Visalia ilçesine bağlı "University Preparatory" lisesinde görev yapan kimya öğretmeni Margaret Gieszinger, yüksek sesle "Star Spangled Banner" şarkısını söyleyerek, bir öğrencisinin saçını zorla kestiği görüntülerinin sosyal medyada yayılmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ÖĞRENCİLER SINIFI TERT ETTİ 

Paylaşılan videoda, Gieszinger'ın tahtanın önündeki sandalyeye oturtarak saçını zorla kestiği erkek öğrencinin ardından bir kız öğrencinin de saçını kesmeye yeltendiği ve o esnada diğer öğrencilerin sınıftan kaçtığı görülüyor.

ŞAKA SANDILAR YARDIM İSTEDİLER

Adı açıklanmayan bir öğrenci, öğretmenlerinin başta şaka yapmak için böyle bir tutum sergilediğini sandıklarını söyledi.

O esnada sınıfın arka sıralarında oturduğunu söyleyen öğrenci yardım istemek için koşarak idareye gittiğini aktardı.

KEFALETİ 100 BİN DOLAR

Bir öğrencinin bedenine zarar verdiği şüphesiyle tutuklanan Gieszinger'ın kefalet ücretinin 100 bin dolar olacağı sanılıyor.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.