Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Son dakika haberi: Slovakya Başbakanı Pellegrini’ye koronavirüs teşhisi

Son dakika haberine göre; tüm dünyayı endişeye sevk eden Koronavirüs Avrupa ülkelerine sıçradı. Son olarak Slovakya Başbakanı Pellegrini koronavirüs şüphesiyle müşahede altına alındı.

Son dakika haberi: Slovakya Başbakanı Pellegrini’ye koronavirüs teşhisi

Çin’in Vuhan şehrinde ortaya çıkan ve dünyayı tehdit eden Koronavirüs’ten yaklaşık 2600 kişi hayatını kaybetti. Bunun yanı sıra Çin dışındaki ülkelerde de Koronavirüs’ün etkisimerak konusu oldu. son olarak  Slovakya Başbakanı Peter Pellegrini koronavirüs şüphesiyle müşahede altına alındı.

Slovak yetkililerin açıklamasına göre, Pellegrini, “solunum sorunları ve yüksek ateş” şikayetleri nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

TOPLANTIDAKİ HERKES RİSK ALTINDA

Slovak yetkililer, Pellegrini’nin tüm dünyada büyük korkuya neden olan ve binlerce kişiyi hayattan koparan koronavirüs kaptığını doğrulamasa da karantina ihtimalinin doğru olduğunu vurguladı.

Eğer koronavirüs pozitif çıkarsa, Başbakan’ın geçtiğimiz hafta katılım gösterdiği toplantıdaki herkes, virüs tehdidiyle karşı karşıya kalacak.

22 Şubat’ta hastaneye kaldırıldı

Slovak Başbakanı Peter Pellegrini, yüksek ateş ve solunum problemleriyle hastaneye yattı.

Slovakya Başbakanı Peter Pellegrini 20-21 Şubat tarihleri arasında Brüksel’deki AB zirvesine katıldı.

solunum yolu enfeksiyonu ve yüksek ateş için. Haber bugün Slovak Başbakanlığı tarafından onaylandı.
Patricia Macikova, “Sadece yüksek ateş ve grip nedeniyle hastanede ilaç tedavisi amacıyla müşahede altına alınmıştır. Coronavirüs’ü ile bir alakası yoktur.” açıklamalarında bulundu.

Son dakika haberi: Slovakya Başbakanı Pellegrini'ye koronavirüs teşhisi