Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Terör örgütü yok olmanın eşiğinde! Karayılan Trump’a ağladı!

Terör örgütü yok olmanın eşiğinde! Karayılan Trump’a ağladı!

PKK, ABD'nin sırtını dönmesi sonrası ortada kalırken, eli kanlı örgütün üst düzey yöneticisi Murat Karayılan, Suriye'de öldürülen her YPG'li teröristin sorumluluğunun Trump'a ait olduğunu söyledi.

Türkiye; Suriye sınırının güvenliğini sağlamak, Suriye’nin kuzeyinde Fırat’ın doğusunda kalan alanda güvenli bölge oluşturmak için Barış Pınarı Harekatı’nı başlattı. Mehmetçik, Suriye Milli Ordusu’yla birlikte bölgeyi terör örgütü PKK/YPG’den temizlemeyi hedefliyor. Bu harekatın başlamasıyla birlikte PKK’nın yöneticileri de panik olmuş durumda. Bir yandan Kuzey Irak’ta devam eden Pençe Harekatı’yla kan kaybeden örgüt, Suriye’de de yok olmanın eşiğinde.

Barış Pınarı Harekatı sonrası tutuşan PKK’nın sözde sorumlularından terörist Murat Karayılan da ABD Başkanı Donald Trump’ı sorumlu tuttu. Karayılan, terör örgütünün yayın organlığını üstlenen ANF’de konuştu.

TRUMP’A AĞLADILAR!

PKK’nın üst düzey yöneticilerinden terörist Karayılan, açıklamalarında ABD Başkanı Donald Trump’a seslenerek; “Öldürülen her YPG’liden Trump sorumludur” dedi.

Kaynak : HABER 7
Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri

Yorumlar (1 Yorum)

  • Avatar

    BERKER CANOĞLU

    geberin,tutuşun adi pkklılar…hepiniz yok olacaksınız sonunda

Yorumları Gör (1 Yorum)