Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

TİKA, yeni projelere imza atıyor

TİKA, yeni projelere imza atıyor

TİKA, Moğolistan’da gerçekleştirdiği projelere yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu kapsamda Moğolistan’da özellikle sağlık alanında önemli projelere imza atan TİKA tarafından Çingiltey Belediyesi işbirliğinde Moğolistan’da Ulanbator Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Çingiltey Belediyesi’nde bulunan Sağlık Merkezi’nin Çocuk Polikliniğine malzeme ve ekipman desteğinde bulunuldu.
Ulanbator Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Çingiltey Belediyesi şehrin en merkezi ve önemli bir konuma sahip olma özelliğini taşıyor. Bu kapsamda TİKA ile Çingiltey Belediyesi işbirliğinde pek çok proje hayata geçirilmiş olup, Ankara Caddesi ve Atatürk Okulu söz konusu projeler arasında yer alıyor.
Bu kapsamda son olarak Çingiltey Belediyesi’nde bulunan Sağlık Merkezi yetkilileri söz konusu sağlık merkezinin malzeme ve ekipman yetersizliğinin giderilmesi hususunda TİKA’ya destek talebinde bulundular.

Etiketler