Emre Belözoğlu: "Artık net bir şekilde kümede kalmak için mücadele edeceğiz" Emre Belözoğlu: "Artık net bir şekilde kümede kalmak için mücadele edeceğiz"

Son dakika Fenerbahçe haberleri... Fenerbahçe yarın Suudi Arabistan'da 2023 Turkcell Süper Kupa Final maçında Galatasaray ile karşılaşacak.

Sarı lacivertlilerin takım kaptanı Edin Dzeko, karşılaşma öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Tecrübeli golcü "Takım olarak iyi durumdayız. Geçen sene Inter ile burada Milan'a karşı bir kupa kazanmıştım. İki iyi takımın mücadelesi olacak yarın. Umuyorum ki Kadıköy'deki oyunumuzdan daha iyi oynayacağız. Çok uzun bir kariyere sahibim ve birçok kupa kazandım. Ancak kaybettiğim birçok kupa da var. Futbol böyle bir şey. Umuyorum yarın Fenerbahçe ile ilk kupamı kazanırım. Bizi yarın neyi beklediğini biliyoruz. Galatasaray'a saygı duyuyoruz ama maça iyi hazırlandık. Umuyorum ki yarın en iyimizi ortaya koyup kupayı kazanacağız." ifadelerini kullandı.

Dzeko, Icardi ile ilgili soruya "Icardi'yi İtalya'dan tanıyorum. Aramızda bir problem varmış gibi yansıtmaya çalışıyorlar ancak öyle değil. Saha içinde olan sahada kalır. Arkadaşlığımız aynı şekilde saha dışında devam eder." yanıtını verdi

Editör: İbrahim