Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

AÖF sınav itirazı ne zaman ve nasıl yapılır?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Güz Dönemi final sınav sonuçları belli oldu. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte AÖF öğrencileri, sınav sonuçlarını öğrenmek için araştırmaya başladı. AÖF sınav sonuçlarını öğrenmek öğrenciler Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nin internet safyafına girerek sonuçlarını öğrenebilecek. Peki, AÖF sınav itirazı ne zaman ve nasıl yapılır?  İşte AÖF Güz Dönemi final sonuçları sorgulama ekranı...

AÖF sınav itirazı ne zaman ve nasıl yapılır?

 

2019-2020 Eğitim Döneminin AÖF Güz Dönemi final sınavı sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarının açıklanmasının üzerine öğrenci bu sınavlara nasıl itiraz edeceklerini araştırıyor. Sınav itirazı hakkında daha çok bilgi sahibi olmak isteyenler, AÖF sınav itirazı ne zaman ve nasıl yapılır? sorusuna cevap arıyor. İşte herkesin merak ettiği AÖF sınav itirazı ile ilgili ayrıntılar…

18-19 Ocak 2020 tarihlerinde uygulanan 2019-2020 öğretim yılı güz dönemi dönem sonu sınav sonuçlarına, ANADOLU MOBİL uygulamasından ya da aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Otomasyonu bölümüne T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sınav sonucuna itirazınızı 3 iş günü (27 – 29 Ocak 2020) içinde öğrenci sayfanızdan yapabilirsiniz. 29 Ocak 2020 Çarşamba günü saat 23:59’dan sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmamaktadır. İtiraz sonuçları aynı sayfada yayınlanmaktadır.

 

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri