Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

AÖF sınav yerleri saat kaçta açıklanacak? AÖF sınav yeri sorgulama nasıl yapılır?

14-15 Aralık 2019 Cumartesi ve Pazar tarihlerinde düzenlenecek olan Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınavları için heyecanlı hazırlık sürüyor. Sınava girecek olan öğrenciler sınav giriş belgelerinin açıklanıp açıklanmadığını araştırıyor. Peki, AÖF sınav yerleri saat kaçta açıklanacak? AÖF sınav yeri sorgulama nasıl yapılır?..

AÖF sınav yerleri saat kaçta açıklanacak? AÖF sınav yeri sorgulama nasıl yapılır?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde (AÖF) eğitimini sürdüren binlerce öğrenci, 14-15 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan sınavlara hazırlanıyor. AÖF sınavına girecek olan öğrenciler sınav yerlerini öğrenmek ve sınav giriş belgesini almak için yoğun bir şekilde araştırma yapıyor. Peki öğrencilerin merakla beklediği AÖF sınav yerleri saat kaçta açıklanacak?.. AÖF sınav yeri sorgulama nasıl yapılır?.. Konunun detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz…

AÖF sınav yerleri saat kaçta açıklanacak AÖF sınav yeri sorgulama nasıl yapılır

Sınav giriş yerlerinin önümüzdeki bir iki gün içerisinde belli olması bekleniyor. Öğrenciler, sınav giriş belgeleri eğitime açıldığı andan itibaren, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin (AÖF) internet sitesi üzerinden belgelerine ulaşabileceklerdir.

Sınav giriş belgesi sorgulama için tıklayınız!

AÖF güz dönemi sınav takvimi

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı aktif öğrencilerin 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi Ara Sınavları, 14 Aralık 2019 Cumartesi ve 15 Aralık 2019 Pazar günlerinde düzenlenecek.

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı ise 18 Ocak 2020 Cumartesi ve 19 Ocak 2020 Pazar tarihlerrnde gerçekleştirilecek.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri