Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

AÖF sınav yerleri ve giriş belgesi neden görünmüyor? Mobil uygulama ile 14-15 Aralık AÖF sınav yerleri görüntüleme

AÖF sınav yerleri ve giriş belgesi görüntülemek için tarayıcılarından web sitesine girenler bir sorun olduğunu zannedebilir. Bu durum aslında sorun değil, giriş yerleri mobil uygulama üzerinden görüntülenebiliyor. Şimdilik AÖF mobil uygulaması ile sınav yerleri görüntüleme işlemlerini yapabilirsiniz. AÖF sınav yerleri ve giriş belgesi çok kısa zamanda web tarayıcılarından da görüntülenebilecek.

AÖF sınav yerleri ve giriş belgesi neden görünmüyor? Mobil uygulama ile 14-15 Aralık AÖF sınav yerleri görüntüleme

AÖF sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından, AÖF sınav yerleri de açıklandı. AÖF sınav yerleri ve giriş belgesi neden görünmüyor? sorusu aranması oldukça yoğun yapılmaya başlandı. Bunun sebebi de AÖF sınav yerlerinin henüz sadece mobil uygulama üzerinden yapılması. AÖF sınav yerleri ve giriş belgesi görüntülemek için tarayıcılarından web sitesine girenler bir sorun olduğunu zannedebilir. Bu durum aslında sorun değil, giriş yerleri mobil uygulama üzerinden görüntülenebiliyor. Şimdilik AÖF mobil uygulaması ile sınav yerleri görüntüleme işlemlerini yapabilirsiniz. AÖF sınav yerleri ve giriş belgesi çok kısa zamanda web tarayıcılarından da görüntülenebilecek.

AÖF SINAV YERLERİ VE GİRİŞ BELGESİ NEDEN GÖRÜNMÜYOR?

Sınav yerleri ve giriş belgesi şimdilik mobil uygulama üzerinden görüntülenmektedir. Teknik alt yapının tamamlanması sonrasında sınav yerleri ve giriş belgesi mobil veya masaüstü tarayıcılarından da erişime açılacaktır.

AÖF MOBİL UYGULAMASI İLE SINAV YERLERİ GÖRÜNTÜLEME

Mobil’den giriş yaptığınızda tarayıcının ayarlarından “Masaüstü sitesi iste” butonuna tıkladığınızda “Sınav İşlemleri” bağlantısını görüyor ve “Sınav Giriş Belgenizi” görüntüleme işlemlerini yapabilirsiniz…

Anadolu Üniversitesinin yayımladığı duyuruya göre Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri, sınav yerlerini kurumun resmi mobil uygulaması üzerinden öğrenebilecek. Sınav sonuçları resmi internet sitesi üzerinden ise akşam saatlerinde yayımlanacak.

Anadolu Üniversitesi sınav giriş belgeleri duyurusunu şu ifadelerle gerçekleştirdi;

“Sinav giris bilginize hemen Anadolu mobil güncel versiyonundan erisebilirsin mobil.anadolu.edu.tr Sinav giris belgenize aksam erisebilirsiniz.”

AÖF SINAV YERLERİNİ ÖĞRENEBİLECEĞİNİZ MOBİL UYGULAMAYI BURADAN İNDİRİN!

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri