Son Dakika

AÖF vize sınavlarının soru ve cevapları açıklandı

14-15 Nisan tarihinde gerçekleştirilen AÖF vize sınavlarının hemen ertesi günü öğrencilerin beklediği soru ve cevap anahtarları resmi sitede yayımlandı.

AÖF vize sınavlarının soru ve cevapları açıklandı

Bünyesinde her yıl milyonlarca kişinin diploma alarak mezun olmasını sağlayan Açıköğretim Fakültesi Anadolu Üniversitesi'nin düzenlediği vize sınavı dün uygulandı.

Bu kapsamda milyonlarca öğrenci heyecanla sınav sonuçlarının açıklamansını beklemeye başladı. 

Öte yandan AÖF'ün sonuçları daha öncede olduğu gibi 15 gün içerisinde açıklaması beklenirken, vize ve final arasındaki sürenin kısa olmasından dolayı sınav sonuçlarınıda erken açıklaması bekleniyor.

Sonuçların açıklanmasını bekleyemeyenler için ise AÖF kendi sitesinde yaptığı bir duyuruyla e-kampüs üzerinden sınav soruları ve cevaplarını yayınladı. 

Öğrenciler https://ekampus.anadolu.edu.tr/ adresine tıklayarak hesaplarına giriş yaptıktan sonra anasayfanın sol tarafından yer alan sorumlu olduğu derslere tıklayarak yine ekranın sol en alt kısmında bulunan çıkmış sınav notlarına tıklayarak sınav sonuçlarını öğrenebilmektedir.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.