Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Gümüşhane’de okullar tatil mi? 14 Şubat 2020 Cuma günü valilik kar tatili açıklaması yaptı mı?

Gümüşhane'de okullar tatil mi? 14 Şubat 2020 Cuma günü valilik kar tatili açıklaması yaptı mı? soruları öğrencilerin ve velilerin odaklandığı konular oldu. Gümüşhane'de etkili olan kar yağışı buna neden olurken, ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklardan dolayı aileler ve öğrenciler 14 Şubat kar tatili açıklamalarını araştırıyor. Yoğun kar yağışının etkili olduğu kentlerde kar tatili yaptı mı diye merak eden öğrenciler Valilik tatil açıklamalarını sorguluyor. Peki, Gümüşhane'de okullar tatil mi? 14 Şubat 2020 Cuma günü valilik kar tatili açıklaması yaptı mı? Detaylar ve açıklamalar haberimizde...

Gümüşhane’de okullar tatil mi? 14 Şubat 2020 Cuma günü valilik kar tatili açıklaması yaptı mı?

14 Şubat 2020 Cuma okullar tatil mi sorusu, Türkiye genelinde birçok ilde etkili olan kar yağışı nedeniyle gündemin en çok merak edilenleri arasında. Öğrenciler hem tatil yapıp hem de karın keyfini çıkarmak isterken Valiliklerden, Kaymakamlıklardan ve Milli Eğitim Müdürlüklerinden yapılacak 14 Şubat kar tatili açıklamalarını araştırıyor. Yoğun kar alan illerimizden biri olan Gümüşhane’de da öğrenciler valilik kar tatili açıklaması yaptı mı diye merak ediyor. Peki, 14 Şubat Gümüşhane’de okullar tatil mi? Detaylar haberimizde…

14 Şubat Gümüşhane’de okullar tatil mi?

Gümüşhane’de olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın eğitime ara verildi.

Valilikten yapılan açıklamada, meteorolojik veriler doğrultusunda, kentte beklenen kar, buzlanma ve çığ riskinin, sağlık ve ulaşıma olumsuz etkilerinin değerlendirildiği belirtildi.

Bu nedenle kentin tamamında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı her derece ve türdeki resmi, özel, örgün ve yaygın eğitim kurumları ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin cuma günü bir gün süreyle tatil edildiği bildirilen açıklamada, engelli ve hamile kamu personelinin de idari izinli sayılacağı kaydedildi.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri