Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

LGS Ocak 2020 örnek soruları ve cevapları yayınlandı! İşte MEB ile sayısal ve sözel LGS örnek sorular burada

2020 LGS örnek soruları yayınlanmasının ardından yoğun ilgi görüyor. Öğrenciler, LGS sınavında çıkabilecek soruları önceden görmek için MEB’in yayımladığı örnek soru kitapçığı ve cevap anahtarını araştırıyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından düzenlenen LGS’ye bu sene yüz binlerce öğrenci katılacak. MEB’in LGS örnek soruları çözerek sınava hazırlanan öğrenciler deneme sınavı sayesinde kendilerini test ediyor. İşte LGS Ocak ayı örnek sorular ve cevapları burada...

LGS Ocak 2020 örnek soruları ve cevapları yayınlandı! İşte MEB ile sayısal ve sözel LGS örnek sorular burada

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) Liselere Geçiş Sınavına (LGS) hazırlanan öğrencileri hazırlamak için yayımladığı örnek soru kitapçığı ve cevap anahtarı yakından takip ediliyor. Öğrenciler için her ay yayımlanan LGS 2020 örnek soruları hem veliler hemde öğrenciler tarafından heyecanla bekliyor. MEB, LGS Ocak ayı örnek soruları kitapçığı ve cevap anahtarını da yayımladı! İşte LGS Ocak ayı örnek sorular!.. MEB ile sayısal ve sözel LGS örnek sorular görüntüle!

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri