İbrahim DEMİR/ ÖZEL

Son dakika Galatasaray haberleri... Yeni sezonda takıma katılan isimlerden yalnızca Sanchez'den tam verim alan, Zaha'dan da son haftalarda umutlanan sarı-kırmızılı takımda devre arası büyük bir operasyon geliyor. Nelsson, Ndombele ve Bakambu'yu kesin olarak gönderecek Cimbom'da Angelino ve Oliviera'nın durumu ise hâlâ belirsiz. Bu isimlerin yerlerine ise özellikle savunmaya 3 ciddi takviye yapılacak. Aslan'da operasyonun adı Rıdvan-Ozan-Zeki… Sol bek için Rangers'tan Rıdvan Yılmaz ile temaslar sıklaşırken, genç isim de yeniden meydan okumaya hazır.

Nelsson'un alternatifi Ozan

Nelsson'un gidişiyle Hoffenheim'dan Ozan Kabak stoperin en güçlü alternatifi. Ozan alt yapısından yetiştiği Galatasaray'a dönmeye sıcak bakıyor. Listedeki isimlerden transferi en zor görünen isim ise Zeki Çelik. Roma'da bu sezon Mourinho tarafından az şans tanınan millî oyuncunun, hem Boey'e bu sezon alternatif olması, hem de gelecek sezon Boey'in ayrılması ihtimalinde sağ bekin sahibi olması planlanıyor. Geçen sezon Roma'da 34 maça çıkan Zeki, bu sezon yalnızca 7 maçta oynadı. Tecrübeli futbolcunun değeri yaklaşık 15 milyon avro.

Ndombele'nin bileti kesildi

Sarı-kırmızılı yönetim, Tanguy Ndombele için kulübü Tottenham'a kiralık sözleşmesinin feshi için ricada bulanacak. Takıma geldiği günden beri hiçbir faydası dokunmayan, kulübü zarara uğratan orta saha, hantal görüntüsünden kurtulamadı. Yıllık 3.1 milyon avro garanti ücrete imza atan ve 7 maçta 123 dakika sahada kalan oyuncu, dakika başına 25 bin 203 avro para gidere sebep oldu. Bonuslarla birlikte 10 milyon avro kazanan Icardi bile Ndombele'nin çok çok gerisinde kaldı.

Tadic ile Guduric etkinlikte bir araya geldi Tadic ile Guduric etkinlikte bir araya geldi