İyi Parti'de istifalar sürüyor! İstanbul Milletvekili görevinden ayrıldı İyi Parti'de istifalar sürüyor! İstanbul Milletvekili görevinden ayrıldı

Bu sabah MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısındaydı. Toplantı öncesinde Bahçeli'nin kısa süreliğine tansiyon sorunu yaşadığı söylendi. MHP kaynaklarından Bahçeli'nin sağlık durumuna ilişkin açıklama da yapıldı.

CNN TÜRK editörü Duygu Ayaz Bayram ayrıntıları aktardı; Devlet Bahçeli'nin sağlık durumu oldukça iyi ve şu anda Genel Merkez'de çalışmalarına devam ediyor. Sabah saatlerinde de ufak bir tansiyon problemi yaşadı. Ancak şu anda bir sağlık problemi olmadığı ve Genel Merkez'de çalışmalarına devam ettiği parti kaynakları tarafından aktarıldı.

Aslında MHP Grup Toplantısı her salı saat 10.30'da başlar. Özellikle Devlet Bahçeli de 10.30'da grup toplantısında partililere seslenir. Bugün bunda bir gecikme yaşandı. 11.04'te grup toplantısı başladı.

Biz de basın mensupları olarak bu gecikmenin nedenini merak ettik. Devlet Bahçeli, TBMM'ye geldiğinde parti kaynakları tarafından ufak bir tansiyon problemi yaşandığı iletildi.

Grup toplantı salonuna alınmadan önce makamının bulunduğu odaya alındı oraya alındı ve kendisine tuzlu ayran ikram edildi. Ardından da kendisini iyi hissettiği için grup toplantısını gerçekleştirmek için salona geldi ve grup konuşmasını gerçekleştirdi.

Grup konuşmasında diğer liderler olduğu gibi Devlet Bahçeli de partililere ayakta seslenir. Ancak bugün oturarak gerçekleştirdi.

Grup konuşmasını tamamlamasının ardından Devlet Bahçeli, grup salonundan partililerle birlikte ayrıldı. Grup salonu çıkışında TBMM'de hemen kulisler bulunuyor. Kendisi bir süre kuliste dinlendikten ve partililerle görüşmeler yaptıktan sonra da TBMM'den ayrıldı.

Parti kaynaklarından edindiğimiz bilgiye göre; sabah saatlerinden Meclis'e geldiğinde bir tansiyon problemi yaşadı. Ancak şu anda TBMM'den ayrıldıktan sonra MHP Genel Merkezi'ne geçerek çalışmalarına devam etti.

Editör: Nusret Odabaş