Son Dakika

13 Ocak 2019 reyting sonuçları: Elimi Bırakma reytinglerde kaçıncı sırada?

13 Ocak 2019 Pazar gününe ait reyting sonuçları açıklandı. Pazar akşamlarının sevilen dizisi Elimi Bırakma, bu hafta reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı? İşte 13 Ocak 2019 Pazar reyting sonuçları…
13 Ocak 2019 reyting sonuçları: Elimi Bırakma reytinglerde kaçıncı sırada?

13 Ocak 2019 Pazar günü reyting sonuçları açıklandı. Peki TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Elimi Bırakma bu hafta reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı? İşte 13 Ocak 2019 reytin sonuçları…

13 OCAK 2019 REYTİNG SONUÇLARI

Pazar günü reytinglerde Fox Ana Haber zirvedeki yerini kimseye kaptırmadı. Başrollerini Alp Navruz ile Alina Boz'un paylaştığı ve aile bağlarının önemi işlenen Elimi Bırakma dizisi ise ikinci sırada yer aldı. Ali Sunal’ın sunduğu komedi programı Güldür Güldür ise reytinglerde 3. Sırada yer aldı.

 

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Elimi Bırakma 24. bölümde Çelenler, hisseleri Sumru’nun aldığını öğrenir ve büyük bir şok yaşarlar. Sumru’yu görünce sinirlerine hâkim olamayan Cenk’i Azra sakinleştirir.

“KIZINI SENDEN KOPARACAĞIM”

Çelenler’in hisselerini aldığını öğrenen Cansu’nun babası Burhan, Sumru’ya ziyarette bulunur. Sumru ise Burhan’a, “Burada ne işin var” diyerek tepki gösterir. Burhan’ın parası için şirkete geldiğini zanneden Sumru, “Benden tek kuruş koparamayacaksın.” diye konuşur. Burhan ise, “Senden para değil, kızımı alacağım.” diye cevap verir.

Cansu, babasından Sumru’nun Çelenlerin hisselerini aldığını öğrenir. Bu durum üzerine Cansu, Sumru’nun yanına gider. Annesinden hesap vermesini isteyen Cansu, "Başkalarından çaldıkların üzerinden bir hayatın var. Sen katil bile olursun." diye konuşur.

TEHDİT MEKTUPLARINI SUMRU MU GÖNDERDİ?

Mesut, Sumru’nun hisselerini aldığını öğrenir ve “Sumru’dan korkulur” diye tepki verir. Bu olayın ardından Mesut, kendilerine ve Azra’ya tehdit mektubunu gönderen kişinin Sumru olduğunu düşünür. Azmi, “Bize ve Azra’ya tehdit mektupları gönderen Sumru olabilir mi?” diye Hülya’ya sorar.

İşte Elimi Bırakma 25. bölüm fragmanı:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.