Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

15 Temmuz gazisinin küçük kızı, sanatçı Uğur Işılak’ı görünce gözyaşlarını tutamadı!

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde şehitler için anma töreni yapılıyor. Kahramankazan Belediyesi'nin düzenlediği 15 Temmuz etkinliğine sanatçı Uğur Işılak konuk oldu. Uğur Işılak'ı gören 15 Temmuz gazisinin küçük kızı gözyaşlarını tutamadı!

15 Temmuz gazisinin küçük kızı, sanatçı Uğur Işılak’ı görünce gözyaşlarını tutamadı!

15 Temmuz darbe girişimde önemli direniş bölgelerinden biri olan Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde şehitleri anma etkinliği düzenlendi. Bir dönem Ak Parti İstanbul Millevetvekilliği yapan ve şarkıları milyonlarca insan tarafından dinlenen sanatçı Uğur Işılak burada yapılan etkinliğe katıldı.

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, 15 Temmuz gazisi Gazimiz Hakan Kara’nın kızı Zeynep’in kendisinden Uğur Işılak’ı getirmesini istediği söyledi.

Daveti kırmayıp Kahramankazan’a gelen Uğur Işılak, Hakan Kara’nın kızı Zeynep ile görüştü. Sanatçı Işılak’ı görünce duygulanan küçük kız göz yaşlarına hakim olamadı. Uğur Işılak ise küçük kıza sarılarak onu teselli etmeye çalıştı.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri