Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

2020 Evlilik fuarı nerede? İstanbul Evlilik fuarı ne zaman başlıyor?

Evlilik fuarı, evlenme hazırlığında olanlar için sektör temsilcilerini bir araya getirecek. Her yıl birçok yeniliği katılımcılarla buluşturan evlilik fuarının bu yıl ki sürprizlerinden biri ise kına gecelerinde kına tepsisi taşıyan, kına türküsü söyleyen ve hatta dans eden robotlar olacak! Peki, 2020 Evlilik fuarı nerede? İstanbul Evlilik fuarı ne zaman başlıyor?

2020 Evlilik fuarı nerede? İstanbul Evlilik fuarı ne zaman başlıyor?

8 bin metrekarelik alanda gerçekleşecek ve yaklaşık 120 firmanın katılacağı Evlilik Fuarı’nı 3 gün içinde toplam 30 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Bu yıl 18.’si gerçekleştirilen fuar, evlilik hazırlığı yapanlarla sektör temsilcilerini bir araya getirecek. Peki, Evlilik fuarı nerede? 2020 Evlilik fuarı ne zaman başlayıyor?

EVLİLİK FUARI NEREDE?

30 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen evlilik fuarı, İstanbul Harbiye’deki Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda olacak.

2020 EVLİLİK FUARI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

2020’de 18.’si gerçekleştirilecek olan evlilik fuarı, sürpriz isimlerin katılımıyla 17 Ocak Cuma günü saat 12:00’de başlıyor.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri