Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

23 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Kim birinci oldu? İşte Gelinim Mutfakta birinci olan isim

Gelinim Mutfakta'da bugün kim birinci oldu? sorusu bugün çok merak ediliyor! Ekranların fenomen yarışma programı, bugün de ilginç dakikalarla geçti. İzleyiciler, puan tablosu hakkında detayları araştırmaya başladı. 23 Ocak Perşembe günü yarışmada yaşananları sizler için derledik. Peki, 23 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Kim birinci oldu? İşte Gelinim Mutfakta birinci olan isim...

23 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Kim birinci oldu? İşte Gelinim Mutfakta birinci olan isim

Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün neler oldu? 23 Ocak Perşembe günü ekranlara gelen Gelinim Mutfakta yarışması yine ilginç olaylara sahne oldu. Fatih Ürek’in sunumuyla ekranların en sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’yı izlemeyi kaçıranlar, yarışmanın puan tablosu hakkında detayları merak ediyor. Biz de 23 Ocak 2020 Perşembe günü yarışma programı bilgilerini sizin için derledik. Peki, 23 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Kim birinci oldu? İşte Gelinim Mutfakta birinci olan isim ve puan tablosu…

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmacıları bugün ‘Simit tiridi’ yemeği için hünerlerini sergiledi. 23 Ocak perşembe Gelinim Mutfakta yarışmasında 19 puan alan Elif birinci oldu. En düşük puanı alan Dilara ise 6 puanla sonuncu oldu.

Özden Kaynana:

Burçin Gelin: 4 puan(kendi gelini)

Dilara Gelin: 1 puan

Elif Gelin: 5 puan

Aleyna Gelin: 3 puan

Çiğdem Kaynana

Elif gelin 5 puan (kendi gelini)

Dilara gelin 1 puan

Aleyna gelin 4 puan

Burçin Gelin: 4 puan

Macide kaynana:

Aleyna Gelin: 4 Puan (kendi gelini)

Burçin gelin: 3 puan

Elif Gelin: 5 puan

Dilara Gelin: 1 puan

Gönül Kaynana:

Dilara gelin: 3 (kendi gelini)

Aleyna gelin: 5 puan

Elif gelin: 4 puan

Burçin gelin:1  puan

Haftanın en düşük puanını ‘6 Puanla Dilara’ aldı. Gelinim Mutfakta’da haftanın en yüksek puanını alan Elif ise 19 puanla çeyrek altının da kazananı oldu.

İşte genel puan tablosu;

  • Burçin; 12 Puan
  • Dilara; 6 Puan
  • Elif; 19 Puan
  • Aleyna; 16 Puan