Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

BİM’de bu hafta hangi ürünlerde indirim var? BİM 24 Ocak aktüel kataloğu yayında!

Merakla beklenen 24 Ocak 2020 BİM aktüel kataloğu yayında! BİM'de bu hafta hangi ürünlerde indirim var? sorusu da bu katalog ile yanıt buldu. Vatandaşın ekonomik alışveriş yapmasına fırsat sunan BİM aktüel ürün kataloğu ile birçok indirim fırsatı sunuldu. Fırsatların sunulduğu, birbirinden kaliteli ürünlerin fırsata döndüğü ve akıllardaki soru olan, “BİM'de bu hafta hangi ürünlerde indirim var?“ sorusunun cevap bulduğu detayları haberimizden öğrenebileceksiniz. İşte, BİM 24 Ocak aktüel kataloğu...

BİM’de bu hafta hangi ürünlerde indirim var? BİM 24 Ocak aktüel kataloğu yayında!

BİM’de bu hafta hangi ürünlerde indirim var? sorusu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Hem cebini hem de evini düşünen vatandaşların birçok indirimli ürünleri bir arada yakaladığı 24 Ocak 2020 BİM aktüel kataloğu yayında! Böylelikle, akılları meşgul eden “BİM 24 Ocak aktüel kataloğu hangi ürünlerde indirim sunuyor?” sorusu ise yanıtını buldu. Birbirinden uygun indirimli fırsatların sunulduğu Bim 24 Ocak aktüel kataloğu ile Hometech Alfa Tablet PC 8mB, kablosuz şarj cihazı, 4K HDMI kablo, kopartmalı boyama kitabı ve gıda malzemeleri gibi birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Peki, BİM’de bu hafta hangi ürünlerde indirim var? Haberimizin devamında 24 Ocak 2020 BİM aktüel kataloğu ile ilgili görsellere ulaşabilirsiniz.

BİM’de bu hafta hangi ürünlerde indirim var?

BİM 24 Ocak aktüel ürünler cuma kataloglarında mutfak ürünleri damga vuruyor. Kumtel’den gelen 3 faklı ürün tek bir set halinde sadece 999,00 TL’ye geliyor. Üstelik 6 Taksit avantajına sahip üründe çeşitli kartlar da bu taksit avantajını sunabiliyor. İşte, BİM 24 Ocak aktüel indirimli ürünler kataloğu:

BİM 24 OCAK AKTÜEL KATALOĞU

Bim 24 Ocak aktüel kataloğu

BİM 24 Ocak 2020 Aktüel Kataloğu – Mutfak ve Giyim Ürünleri

24 Ocak 2020 Bim aktüel kataloğu

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri